noclegi kamery

Puchar Grupy Pingwina 2024

Zapraszamy do udziału w IV Pucharze Grupy Pingwina!

Z roku na rok impreza się rozkręca: W tym roku nowa kategoria – dzieci do 8 lat!

TERMINY ZAWODÓW:

  • 22-23.06.2024 Słotwiny Arena – Krynica Zdrój, zawody zjazdowe
  • 6-7.07. 2024 Skolnity – Wisła, zawody zjazdowe
  • 27-28.07.2024 Kurza Góra – Kurzętnik, zawody zjazdowe
  • 28-29.09.2024  Kasina – Kasina Wielka, zawody zjazdowe WIELKI FINAŁ KLASYFIKACJI GENERALNEJ 

W każdej lokalizacji super atmosfera i extra nagrody!

Tradycyjnie już szykujemy dla Was klasyfikację generalną! Pudło z generalki w kategorii +18 zgarnia nagrody pieniężne ufundowane przez TIGERa:

1 miejsce 2500 zł

2 miejsce 1500 zł

3 miejsce 1000 zł

Kategorie młodsze w generalce zgarniają karnety Pingwin PASS na wszystkie Bike Parki!

Aby wziąć udział w klasyfikacji generalnej należy wziąć udział we wszystkich zawodach.

 

ZAPISY:
Aby zapisać się na zawody należy:
• Wypełnić formularz zgłoszenia i potwierdzić w nim akceptację regulaminu zawodów:
TUTAJ
• Wnieść opłatę startową w kwocie 80 zł najpóźniej do 4 lipca 2024r., przelewem na na podane niżej konto:
42 1050 1083 1000 0090 3035 8080 w tytule: imię i nazwisko, zawody Skolnity (zabierz ze sobą potwierdzenie przelewu). Po tym terminie opłata startowa będzie mogła zostać wniesiona w biurze zawodów w gotówce (w sobotę i/lub niedzielę w dniu zawodów 100 zł)

• W przypadku zawodników niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub prawnych opiekunów do wypełnienia w biurze zawodów lub do ściągnięcia tutaj: zgoda rodziców zawody na udział w zawodach.
• Start w zawodach możliwy jest jedynie posiadając dodatkowe ubezpieczenia NNW i KL NNW.

PROGRAM ZAWODÓW:*

6.07.2024 r. (sobota)

  • 9.00 – 11.00 – Biuro Zawodów

  • 10:00 – 19:00 – treningi otwarte

7.07.2024 r. (niedziela)

  • 8.00 – 10.00  – Biuro Zawodów

  • 8.00 – 9.00  – przegląd tras

  • 9.00 – 10.00 – trening dla zawodników (tylko z numerami startowymi)

  • Około 10.45 I i II przejazd mierzony na NIEBIESKIEJ TRASIE (linia B – kilka metrów za rozwidleniem do końca) kategorie:

D08 Dzieci dziewczyny (2016 i późniejsze)

C08 Dzieci chłopcy (2016 i późniejsze)

D9-11 Dziewczyny (2013-2015)

C9-11 Chłopcy (2013-2015)

JD12-14 Junior Dziewczyny (2010-2012)

JC12-14 Junior Chłopcy (2010-2012)

JD15-17 Junior Dziewczyny (2007-2009)

  • Około 14:00 I i II przejazd mierzony na CZERWONEJ TRASIE (cała trasa) kategorie:

JC15-17 Junior Chłopcy (2007-2009)

OK Open Kobiety (2006 i wcześniejsze)

OM Open Mężczyźni (2006 i wcześniejsze)

  • Około 16:00 dekoracja zwycięzców (u góry pod siekierą więc niezależnie od wyniku wyjedźcie koleją linową ze swoimi kibicami – zrobimy sobie pamiątkową fotkę)

REGULAMIN

Info dla osób niestartujących

W sobotę trasy czynne dla wszystkich

W niedzielę:

  • Zielony Zygzak oraz Niebieska Fala Linia A czynne normalnie
  • Niebieska Fala Linia B wyłączona w godzinach ok. 9:00-13:30 (od rozwidlenia na linię A i B do końca trasy)
  • Czerwona Strzała wyłączona w godzinach ok. 13:30-15:30 (podczas zawodów na niebieskiej ostatnie metry czerwonej wygrodzone)

 

nasi partnerzy