Pogoda kamery

Bon Online

Pamiętaj!

Przypominamy w jakim wypadku możesz zrealizować Bon Turystyczny Online:

 • Planujesz z wyprzedzeniem pobyt u nas (po upływie 24 h konsultant skontaktuje się z Tobą w celu zrealizowania płatności).
 • CAŁOŚĆ zamówienia zostanie opłacona ze środków w ramach Bonu Turystycznego (w realizacji online nie ma możliwości dopłaty do bonu).
 • Warunkiem wykorzystania Bonu Turystycznego jest zakup usługi łączonej tj. usługa czyli karnet + bon na jedzenie (nie obejmuje napojów). 
 • W zestawie kupowanych biletów/karnetów musi znaleźć się karnet dla dziecka, którego dotyczy bon!
 • Złożone przez Ciebie zamówienie musi zostać zrealizowane w danym miesiącu kalendarzowym!

Realizacja Bonu Online

Jak dokonać zakupów?

 

 1. Aby zrealizować zakup online płacąc Bonem Turystycznym na dole strony znajdziesz SKLEP. Musisz wybrać odpowiednie KARNETY i 1 USŁUGĘ DODATKOWĄ (bon na posiłek, nie obejmuje napojów).
 2. Aby wybrać usługę dodatkową kliknij SKONFIGURUJ. Następnie przejdź do podsumowania zamówienia i uzupełnij dane niezbędne do realizacji Bonu Turystycznego.
 3. Po upływie 24 h konsultant skontaktuje się z Tobą w celu zrealizowania płatności. Będziesz poproszony o podanie 6-cyfrowego kodu, który przyjdzie na Twój telefon (numer telefonu podany podczas aktywacji Bonu Turystycznego na PUE ZUS).
 4. Umowę oraz potwierdzenie zamówienia otrzymasz w wiadomości mailowej po zrealizowaniu płatności.
 5. Umowę należy wydrukować, podpisać i przynieść ze sobą do Biura Obsługi Bonu Turystycznego (dolna stacja kolei, budynek kas) w celu wymiany zamówienia na karnety i voucher na posiłek).
 • Kaucja za karnety nie jest pobierana z Bonu! Pamiętaj o konieczności pokrycia kaucji (tj. 10 zł -1 szt. karnet, możliwość płatności kartą lub gotówką)
 • Bon na jedzenie (nie obejmuje napojów) zrealizujesz na górnej stacji w Karczmie na Skolnitym.

WYBIERZ KARNET ORAZ MIN. 1 OPCJĘ DODATKOWĄ (BON NA JEDZENIE)

.

INSTRUKCJA JAK PŁACIĆ BONEM

nasi partnerzy
Strona korzysta z ciasteczek w celu świadczenia usług i zgodnie z polityką prywatności.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.