15 °C kamery

FreeSki – zimą karnet gratis, a latem rabaty!

Idea FreeSki jest bardzo prosta –

ZIMĄ przy rezerwacji miejsc noclegowych w okresie Freeski czyli od 25.02.2019 – wybrane hotele i pensjonaty umożliwiają odwiedzającym je gościom możliwość korzystania z wybranej infrastruktury narciarskiej w cenie noclegu.

LATEM przy rezerwacji noclegów (min. 2 dni) w wybranych hotelach lub pensjonatach – dostajesz zniżeki na różne atrakcje oferowane w ośrodkach sieci freeskihotele.pl

Praktycznie oznacza to, że w okresie FreeSKI nie płacicie Państwo za jazdę po stokach FreeSKI. Od sezonu zimowego 2018/2019 jest to 5 ośrodków narciarskich: Skolnity w Wiśle, Czarny Groń w Rzykach, Kasina Ski w Kasinie Wielkiej i Kurza Góra w Kurzętnikach. Połączona oferta stoków narciarskich, hoteli i pensjonatów jest wtedy niezwykle atrakcyjna i dostępna dla każdego.

 

Sprawdź to na: www.freeskihotele.pl

Ostatnie aktualności

Imprezy
Rowerowy Dzień Dziecka
1 czerwca mamy przyjemność zorganizować dla Was Rowerowy Dzień Dziecka! Widzimy się na górnej stacji.
Akcje specjalne
Urodziny na Skolnitym
Wszyscy solenizanci w dzień swoich urodzin mają możliwość zakupu biletu wjazd i zjazd za złotówkę! Jak świętować to .... przy kawie i ciastku.
Aktualności
Plac zabaw na Dachu Wisły
Na górnej stacji kolei linowej pojawiła się znakomita atrakcja dla dzieci! Drewniany plac zabaw z prawdziwym domkiem na drzewie. Nuda się nie uda!
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej - polityka prywatności
zamknij