noclegi kamery

Grupa Pingwina

Grupa Pingwina to 5 wyjątkowych punktów na mapie Polski, zrzeszających pięć stacji narciarskich z pingwinem w logo.

Grupę stanowią:

  • Czarny Groń z Hotelem****&SPA w Rzykach k. Andrychowa,
  • Słotwiny Arena z Wieżą widokową w Krynicy-Zdroju,
  • Kurza Góra w Kurzętniku (największa stacja narciarska w północnej Polsce),
  • Skolnity Ski & Bike Park w Wiśle,
  • Kasina Ski & Bike Park w Kasinie Wielkiej.

Naszym celem jest zapewnienie zaplecza rekreacyjnego, aby umożliwić naszym gościom świetną zabawę podczas korzystania z całorocznych atrakcji. Nasza oferta skierowana jest do rodzin, grup i wszystkich tych, którzy chcieliby spędzić czas blisko natury. Tutaj możesz cieszyć się nieograniczonymi możliwościami zajęć na świeżym powietrzu, a pingwin w logo będzie gwarancją wysokich standardów obsługi. Jeśli chcesz spędzić niezapomniane chwile z rodziną i przyjaciółmi – serdecznie zapraszamy.

 

Czarny Groń

Luksusowy, Hotel****&Spa Czarny Groń, przepięknie położony w malowniczym Beskidzie Małym to doskonały wybór zarówno dla szukających odpoczynku od zgiełku miejskiego, jak i miłośników nart i turystyki górskiej. Obiekt posiada bogatą ofertę gastronomiczną (Restauracja i Oberża), kosmetyczną (centrum odnowy biologicznej, fryzjer, strefa saunowo-basenowa) oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, zarówno w zimie jak i w lecie. Pumptack, Magiczna Osada, Edukacyjna Strefa Pingwina, sala zabaw, symulator jazdy na nartach, paintball, kort tenisowy, wypożyczalnia rowerów, basen z brodzikiem i saunami, liczne animacje oraz imprezy, a w zimie stok i nowoczesny ośrodek narciarski z licznymi trasami i jednym z najlepszych w Polsce snowparkiem. Zimowa i letnia Polana Aktywnego Pingwina oferująca zimą: narty i sanki, a latem dmuchańce – sprawią, że każde dziecko spędzi cudowny czas, a rodzice będą mogli cieszyć się chwilą dla siebie.

 

Kurza Góra Ski & Bike Park

Czy wiecie gdzie jest największy tubing w Polsce? To właśnie tu, w Kurzej Górze, gdzie kompleks tubingowy oferuje łącznie 700 m zjazdu. Ponadto możecie również odwiedzić Wieżę widokową, która jest jedyną taką konstrukcją w północnej Polsce. Spacer ścieżką z drewna akacji mierzącą 2000 metrów wśród chmur, która prowadzi na szczyt wieży mającej wysokość 35 metrów, dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń a także możliwość zapoznania się z ciekawą historią kurzętnickiego zamku oraz samego miasta Kurzętnik. Zimą Kurza Góra zmienia się również w największy ośrodek narciarski Polski północnej, z kilkoma trasami i wyciągami i przede wszystkim dwoma Fabrykami Śniegu, które pozwalają na działanie stacji, niezależnie od kaprysów pogody. Po całodniowej zabawie na śniegu, lodowisku i sankach można uzupełnić poziom energii w restauracji, serwującej dania na światowym poziomie. Latem, oprócz tubingu skorzystacie również z placu zabaw dla dzieci.

 

Kasina Ski & Bike Park

Szusowanie na nartach tuż pod Krakowem? To musi być Kasina Ski & Bike. Piękny, rodzinny ośrodek narciarski, z najnowocześniejszą koleją krzesełkową, która w lecie wywozi także wielbicieli rowerów górskich, oświetlone stoki oraz rozbudowana gastronomia: Góralska Karczma oraz klimatyczne Ski & Bike Bistro. Latem to właśnie tutaj swoją stację ma pociąg Retro jeżdżący z Chabówki. Drewniany ekologiczny plac zabaw oraz liczne imprezy plenerowe ucieszą każde dziecko. Największy w Polsce Bike Park działający od wiosny do jesieni w Kasinie Wielkiej to 4 trasy o zróżnicowanym stopniu trudności, Pumptrack, Arena Młodego Rowerzysty, wypożyczalnia rowerów, szkolenia rowerowe, serwis raz sklep. Ta oferta, stwarza możliwości aktywnego wypoczynku zarówno dla tych zaawansowanych rowerzystów, jak i tych, którzy swoją górską przygodę chcieliby dopiero rozpocząć. Malownicze krajobrazy, piękne lasy pokrywające wzgórze Śnieżnicy, oraz przepyszne jedzenie sprawią, że każdy będzie chciał tu wracać.

 

Słotwiny Arena Ski & Bike Park

Słotwiny Arena to miejsce magiczne, stworzone ponad 40 lat temu przez grupę pasjonatów, z wielkiej miłości do sportów zimowych. To właśnie pasja do aktywności na świeżym powietrzu, wyjątkowa atmosfera oraz uśmiechy na twarzach pracowników sprawiają, że Słotwiny Arena kochają i dzieci i dorośli. Obecnie to jeden z najbardziej znanych na południu Polski zimowych ośrodków narciarskich. Posiadający 10 km tras, 2 nowoczesne, wyprzęgane wyciągi krzesełkowe z osłonami przeciwwiatrowymi, wyciąg taśmowy dla najmłodszych, nowoczesny system naśnieżania, restaurację i obiekt noclegowy – latem zamienia się w doskonałe miejsce dla miłośników przyrody.

Liczne szlaki turystyczne, a przede wszystkim atrakcja na skalę kraju – pierwsza w pełni drewniana Wieża widokowa, z ponad kilometrową ścieżką w koronach drzew, na której znajdziemy 15 instalacji edukacyjnych, przyciągają fanów zapierających dech w piersiach widoków.

Duża liczba letnich, plenerowych imprez oraz warsztatów będzie stanowić doskonałą propozycję dla całych rodzin!

Poznaj nas

nasi partnerzy