Pogoda kamery

Szkolenia rowerowe

Kiedy jazda na rowerze sprawia największą frajdę? Wtedy kiedy robimy to dobrze. Warto doskonalić technikę jazdy pod okiem doświadczonych instruktorów, aby osiągać progres i wyeliminować złe nawyki.

Proponujemy Państwu sprawdzone grono szkoleniowców, dzięki którym nauka niezależnie od poziomu zaawansowania będzie łatwa i przyjemna.

Szkoła rowerowa przy Bike Parku prowadzona przez AC Sport Lab

Chcesz poprawić technikę jazdy, poczuć się pewniej na rowerze, z łatwością pokonywać trasy enduro/dh, a może poprawić ustawienie swojego roweru lub zgłębić techniki stosowane przez zawodników? Jeśli tak to z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Niezależnie czy współpracujemy z zawodnikami, pasjonatami, czy osobami, które pierwszy raz mają styczność z rowerem enduro/dh, przykładamy wagę do szczegółów, aby w efektywny i przyjemny sposób osiągać oczekiwane rezultaty.

Nasza kadra to nie tylko pasjonaci jazdy na rowerze, ale wielu z nich to aktywni lub byli zawodnicy xc, enduro oraz dh, którzy nauczą Cię zarówno podstaw, jak i zaawansowanych technik sportowych, zdradzą tajniki ustawienia roweru, a przede wszystkim sprawią, że poczujesz się dużo pewniej na rowerze

Szkolenia indywidualne oraz grupowe

To szkolenie absolutnie dla każdego, instruktor dopasowuje formę prowadzenia zajęć do poziomu i wieku uczestników. Pojedyncza sesja trwa 1,5 h.

Z założenia prowadzimy szkolenia w małych grupach, maksymalnie do 6 osób. Warunki szkoleń dla większych grup ustalamy indywidualnie.

ILOŚĆ OSÓBCENA ZA 1,5 H SZKOLENIA
1150 PLN
2260 PLN
3330 PLN
4400 PLN
5450 PLN
6480 PLN

Trzydniowe Warsztaty Rowerowe

Oczekujesz jeszcze więcej od szkolenia?

Solidna dawka jazdy (6h dziennie z przerwą na odpoczynek) przez trzy dni z rzędu to naprawdę sporo, aby krok po kroku przećwiczyć szeroki wachlarz elementów technicznych. Uczestnicy są dzieleni na grupy pod względem umiejętności, aby optymalnie dopasować trudność ćwiczeń i rodzaj tras. Wszystkie szczegóły znajdują się w formularzu zgłoszeniowym:

Formularz zgłoszeniowy

TURNUSDATA
Szkolenie I26.07-28.07
Szkolenie II09.08-11.08
Szkolenie III16.08-18.08
Szkolenie IV30.08-01.09

Wycieczki enduro

To zyskująca na popularności forma wycieczki objazdowej na rowerach górskich lub elektrycznych.

Poziom trudności trasy dobierany jest do umiejętności uczestników. Może to być przyjemna przejażdżka lub wyczerpująca przeprawa najbardziej wymagającymi szlakami i single track’ami Beskidów. Wycieczka trwa od 2 do 6 h.

KRAJOZNAWCZA DLA POCZĄTKUJĄCYCH
CZAS TRWANIA: 2-5 H
ENDURO DLA ZAAWANSOWANYCH
CZAS TRWANIA: 2-6 H
60 zł / 1h70 zł / 1h

Półkolonia rowerowa dla dzieci i młodzieży

Nasza zajęcia dedykowane są również najmłodszym rowerzystą.

W szkole rowerowej dzieci i młodzież nauczą się bezpiecznej i poprawnej techniki jazdy na rowerze górskim, zwiększą umiejętności pokonywania różnego rodzaju przeszkód terenowych oraz wesoło i aktywnie spędzą czas na świeżym powietrzu. Bardziej wymagających natomiast wprowadzimy w tajniki jazdy sportowej i nauczymy jak obchodzić się z rowerem w powietrzu. Wszystkie szczegóły znajdują się w formularzu zgłoszeniowym:

Formularz zgłoszeniowy

TURNUSDATA
Turnus I26.07 - 30.07
Turnus II02.08 - 06.08
Turnus III16.08 - 20.08

Regulamin Szkoły rowerowej

Pobierz PDF
nasi partnerzy
Strona korzysta z ciasteczek w celu świadczenia usług i zgodnie z polityką prywatności.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.