12 °C kamery

szkolenia rowerowe

Szkolenia od listopada niedostępne! Dziękujemy za świetny sezon!

Kiedy jazda na rowerze sprawia największą frajdę? Wtedy kiedy robimy to dobrze. Warto doskonalić technikę jazdy pod okiem doświadczonych instruktorów, aby osiągać progres i wyeliminować złe nawyki.

Proponujemy Państwu sprawdzone grono szkoleniowców, dzięki którym nauka niezależnie od poziomu zaawansowania będzie łatwa i przyjemna.

Szkoła rowerowa przy Bike Parku - prowadzona przez AC Sport Lab

Niezależnie czy współpracujemy z zawodnikami, pasjonatami, czy osobami, które pierwszy raz mają styczność z rowerem enduro/dh, przykładamy wagę do najmniejszych szczegółów i stawiamy na profesjonalizm, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty i zakochać się w sporcie jakim jest kolarstwo grawitacyjne. Nasza kadra to nie tylko pasjonaci, ale także zawodnicy enduro/dh, którzy nauczą Cię zarówno podstaw, jak i zaawansowanych technik stosowanych przez profesjonalistów, zdradzą tajniki ustawienia roweru, a przede wszystkim sprawią, że poczujesz się dużo pewniej na rowerze.

Oferta Szkoły Rowerowej:

W zależności od wieku i poziomu zaawansowania możesz wybrać opcje szkolenia dopasowaną do Twoich oczekiwań:

  • Szkolenia Indywidualne/Grupowe – to szkolenie absolutnie dla każdego, instruktor dopasowuje formę prowadzenia zajęć do poziomu i wieku uczestników. Trwa 1,5 h. Z założenia prowadzimy szkolenia w małych grupach, maksymalnie do 6 osób, warunki szkoleń dla większych grup ustalamy indywidualnie.
  • Trening Enduro/DH – to intensywna forma zajęć dla bardziej zaawansowanych rowerzystów. Skupiamy się głównie na sportowej technice jazdy i maksymalnym skróceniu czasu przejazdu oraz pełnej kontroli roweru w powietrzu. Trwa 3 h.
  • Wycieczka Enduro – to zyskująca na popularności forma wycieczki objazdowej na rowerach górskich lub elektrycznych. Poziom trudności trasy dobierany jest do umiejętności uczestników. Może to być przyjemna przejażdżka lub wyczerpująca przeprawa najbardziej wymagającymi szlakami i single track’ami Beskidów. Wycieczka trwa od 2 do 6 h.

Oferta dla Najmłodszych:

Nasza zajęcia dedykowane są również najmłodszym rowerzystą w przedziale wiekowym 8 -15 lat*. W szkole rowerowej dzieci i młodzież nauczą się bezpiecznej i poprawnej techniki jazdy na rowerze górskim, zwiększą umiejętności pokonywania różnego rodzaju przeszkód terenowych oraz wesoło i aktywnie spędzą czas na świeżym powietrzu. Bardziej wymagających natomiast wprowadzimy w tajniki jazdy sportowej i nauczymy jak obchodzić się z rowerem w powietrzu.

  • Półkolonie Rowerowe – to typowa rowerowa półkolonia. Trwa pięć dni w tygodniu, a zajęcia odbywają się od godz. 10:00 do 13:00 – 3 h dziennie. Półkolonie rowerowe to świetna zabawa przez cały tydzień, duża dawka aktywności, ale i wiedzy na temat poprawnej jazdy rowerem w górach.
  • Szkółka Rowerowa – to weekendowe zajęcia od godz. 10:00 – 13:00 – 3 h dziennie. Forma zajęć jest bardzo zbliżona do tej z Turnusów Rowerowych, jednak celem przewodnim jest technika jazdy enduro.

*W przypadku dzieci młodszych niż 8 lat mają miejsce ustalenia indywidualne z pracownikami szkoły rowerowej.

Cennik

Regulamin

Informacje i zapisy: 692 804 335

Facebook

Instagram

 

 

Strona korzysta z ciasteczek w celu świadczenia usług i zgodnie z polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.