20 °C kamery

szkolenia rowerowe

Kiedy jazda na rowerze sprawia największą frajdę? Wtedy kiedy robimy to dobrze. Warto doskonalić technikę jazdy pod okiem doświadczonych instruktorów, aby osiągać progres i wyeliminować złe nawyki.

Proponujemy Państwu sprawdzone grono szkoleniowców, dzięki którym nauka niezależnie od poziomu zaawansowania będzie łatwa i przyjemna.

Szkoła rowerowa przy Bike Parku - prowadzona przez AC Sport Lab

Niezależnie od tego, czy współpracujemy z zawodnikami, pasjonatami, czy osobami, które pierwszy raz mają styczność z rowerem enduro/dh, przykładamy wagę do najmniejszych szczegółów i stawiamy na profesjonalizm. Dzięki temu adepci jazdy, osiągają oczekiwane rezultaty i zakochują się w  kolarstwie grawitacyjnym. Nasza kadra to nie tylko pasjonaci, ale także zawodnicy enduro/dh, którzy nauczą Cię zarówno podstaw, jak i zaawansowanych technik stosowanych przez profesjonalistów, zdradzą tajniki ustawienia roweru, a przede wszystkim sprawią, że poczujesz się dużo pewniej na rowerze.

Oferta Szkoły Rowerowej:

W zależności od wieku i poziomu zaawansowania możesz wybrać opcje szkolenia dopasowaną do Twoich oczekiwań:

  • Szkolenia Indywidualne/Grupowe – to szkolenie absolutnie dla każdego. Instruktor dopasowuje formę prowadzenia zajęć do poziomu i wieku uczestników. Trwa 1,5 h. Z założenia prowadzimy szkolenia w małych grupach, maksymalnie do 6 osób, warunki szkoleń dla liczniejszych grup ustalamy indywidualnie.
  • Trening Enduro/DH – to intensywna forma zajęć dla bardziej zaawansowanych rowerzystów. Skupiamy się głównie na sportowej technice jazdy i maksymalnym skróceniu czasu przejazdu oraz pełnej kontroli roweru w powietrzu. Trwa 3 h.
  • Wycieczka Enduro – to zyskująca na popularności forma wycieczki objazdowej na rowerach górskich lub elektrycznych. Poziom trudności trasy dobierany jest do umiejętności uczestników. Może to być przyjemna przejażdżka lub wyczerpująca przeprawa najbardziej wymagającymi szlakami i single track’ami Beskidów. Wycieczka trwa od 2 do 6 h.

Oferta dla Najmłodszych:

Przygotowaliśmy też zajęcia dla najmłodszych rowerzystów w przedziale wiekowym 8 -15 lat*. W szkole rowerowej dzieci i młodzież nauczą się bezpiecznej i poprawnej techniki jazdy na rowerze górskim, zwiększają umiejętności pokonywania różnego rodzaju przeszkód terenowych oraz wesoło i aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Bardziej wymagających natomiast wprowadzimy w tajniki jazdy sportowej i nauczymy jak obchodzić się z rowerem w powietrzu.

  • Półkolonie Rowerowe – zajęcia trwają pięć dni w tygodniu i odbywają się od godz. 10:00 do 13:00 – 3 h dziennie. Półkolonie rowerowe to świetna zabawa przez cały tydzień, duża dawka aktywności, ale i wiedzy na temat poprawnej jazdy rowerem w górach.
  • Szkółka Rowerowa – to weekendowe zajęcia od godz. 10:00 – 13:00 – 3 h dziennie. Forma zajęć jest bardzo zbliżona do tej z Turnusów Rowerowych, jednak celem przewodnim jest technika jazdy enduro.

*W przypadku dzieci młodszych niż 8 lat wymagane są  indywidualne ustalenia z pracownikami szkoły rowerowej.

Cennik

Regulamin

kontakt

Informacje i zapisy bezpośrednio w szkole:

tel. 664 141 389

tel. 692 804 335

Facebook

E-mail: acsportlab@gmail.com

Strona korzysta z ciasteczek w celu świadczenia usług i zgodnie z polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.